VEINOPLUS V.I. PREVENCIA A LIEČBA ŽILOVÝCH OCHORENÍ

Kód: 55
Značka: VEINOPLUS®
€155
Skladom

VEINOPLUS® V.I. je zdravotný elektro-stimulačný prístroj na prevenciu a liečbu rôznych foriem žilovej nedostatočnosti. Lieči a zmierňuje príznaky žilových ochorení.

Detailné informácie

Podrobný popis

VEINOPLUS® V.I. je zdravotný elektro-stimulačný prístroj na prevenciu a liečbu rôznych foriem žilovej nedostatočnosti. Lieči a zmierňuje príznaky žilovej nedostatočnosti ako sú ťažké, bolestivé a opuchnuté nohy, bolesť žíl počas tehotenstva, opuchy dolných končatín, nočné kŕče syndróm nekľudných nôh, post-trombotický syndróm, či vredy predkolenia.

Pozrite si video: 
video video_x264.mp4

Presvedčte sa o blahodarných účinkoch elektrostimulácie. VEINOPLUS® je inovatívnou a praktickou pomôckou v liečbe a prevencii žilových ochorení.
Investujte do svojho zdravia a stavte na správny produkt. Stále viac lekárov a pacientov siaha po jedinečnej technológii VEINOPLUS® V.I., ktorú integrujú do stratégie boja proti žilovému ochoreniu. Technológia VEINOPLUS® V.I. má klinicky preukázanú účinnosť na rôznych úrovniach závažnosti žilového ochorenia a umožňuje účinnú prevenciu a liečbu symptómov, od pocitu „ťažkých nôh“ až po najzávažnejšie štádiá chronickej žilovej nedostatočnosti.
VEINOPLUS® V.I. bol vyvinutý Dr. Jozefom Cywinskim, svetovým odborníkom v oblasti elektrostimulácie.
 
Ako VEINOPLUS® V.I. funguje:
elektricky stimuluje lýtkové svaly ku kontrakcii. Tieto kontrakcie spôsobujú kompresiu hlbokých aj povrchových žíl, lymfatických ciev, čo obnovuje žilové a lymfatické toky v nohách. Hemodynamický efekt kontrakcií je porovnateľný s fyzickou aktivitou.
Vysiela elektrostimulačný signál prostredníctvom dvoch elektród umiestnených na lýtkach. Výsledkom sú kontrakcie hlbokých svalov lýtka a stimulácia “lýtkovej pumpy“, ktorá zabezpečuje najväčšiu časť fyziologického žilového návratu.
Pravidelné používanie prístroja výrazne zlepšuje žilový prietok v dolnej končatine, má okamžitý efekt pumpovania žilovej krvi, inhibuje reflux v povrchových a hlbokých žilách, poskytuje rýchlu úľavu od bolesti, zmierňuje opuch dolných končatín u pacientov so žilovou nedostatočnosťou čím podstatne zlepšuje kvalitu života pacienta.

Prístroj VEINOPLUS® V.I. má okrem fantastických účinkov aj ďalšie výhody. Obľúbeným sa stal aj vďaka svojej jednoduchosti a praktickosti. Pacientov iste poteší nekomplikované požívanie. Ako teda na to? Umiestnite jednu elektródu na každé lýtko, alebo v prípade jednostranného problému umiestnite obe elektródy na to isté lýtko. Nastavte intenzitu stimulácie na najvyššiu znesiteľnú úroveň. Prístroj sa automaticky vypne po 20-tich minútach. Kúru opakujte podľa príznakov, najmenej raz denne na začiatku liečby. Neskôr viackrát denne, podľa potreby. Čím častejšie budeteVEINOPLUS® V.I. používať, tým intenzívnejšie budete pociťovať jeho blahodarné účinky.
 
Komu je VEINOPLUS® V.I. určený a kedy ho používať:
pacientom s bolestivými a opuchnutými nohami z dlhodobého sedenia alebo státia
tehotným ženám s príznakmi žilovej nedostatočnosti (klinické štúdie dokázali, že VEINOPLUS® V.I. je neškodný pre matku aj plod)
personálu rizikových profesií (lietajúci personál, čašník, chirurg…)
pacientom s kŕčovými žilami
vrcholovým aj príležitostných športovcom. Počas tréningu pomáha lepšie zvládnuť tréningové hodiny, optimalizuje schopnosť kontrakcie svalov, zvyšuje výkon a znižuje riziko zranenia, odstraňuje nahromadené toxíny (voľné radikály, kyselina mliečna, CO2…) a výrazne znižuje čas na zotavenie
prístroj nesmú používať ľudia s kardiostimulátorom
používa sa po skleroterapii a operácii veľkých žíl, pri značnom žilovom opuchu, pri post-trombotickom syndróme s rizikom trombózy hlbokých žíl (zdĺhavé sedenie v aute, vo vlaku, lietadle…) a pri nezacelenom vrede predkolenia
používa sa ako prevencia proti nočným kŕčom, počas cesty lietadlom pri diaľkových letoch, pri zníženej pohyblivosti alebo dlhšom pripútaní na lôžku
 
Použitie technológie VEINOPLUS® V.I. v kombinácii so zdravotnými pančuchami predstavuje účinnú prevenciu a liečbu žilových ochorení.

VEINOPLUS® V.I. zodpovedá najprísnejším bezpečnostným štandardom zavedeným v USA (norma AAMI/ANSI NS41986/2002) a jeho účinky boli preukázané a doložené vo viacerých klinických štúdiách uskutočnených od r. 2004 vo Francúzsku, Veľkej Británii, USA a Rusku.

Používanie elektrostimulačného prístroja VEINOPLUS® V.I. konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! 

Kontraindikácie: implantovaný kardiostimulátor alebo defibrilátor, kov,

Elektro-stimulátor VEINOPLUS® V.I. na liečbu príznakov ťažkých nôh a žilovej nedostatočnosti:
Zdravotná certifikovaná pomôcka CE: CE 0535.
 

Obsah balenia: 1x Veinoplus,1x pár elektród Veinoplus, 1x batéria 9V, návod na použitie.

Napájanie prístroja VEINOPLUS® V.I. : 1 ks 9V batéria


Technický popis

VEINOPLUS® V.I. je elektrostimulačný prístroj napájaný 9 V batériou, ktorá dodáva impulzy nízkej frekvencie a nízkeho napätia. Vstupný prúd VEINOPLUS® V.I.  je nižší ako 0,3 W a výstupný prúd je pod 0,05 W. Rytmus pulzácie stimulovaného svalu je od 60 do 105 sťahov za minútu a je ekvivalentný prirodzenému srdcovému rytmu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: ELEKTRO-STIMULAČNÉ PRÍSTROJE
Záruka: 2 roky

Ako používať prístroj VEINOPLUS V.I.