VEINOPLUS V.I. PREVENCIA A LIEČBA ŽILOVÝCH OCHORENÍ

Kód: 55
Doprava zadarmo Odporúčame
Značka: VEINOPLUS®
€149
Skladom

VEINOPLUS® V.I. je zdravotný elektro-stimulačný prístroj na prevenciu a liečbu rôznych foriem žilovej nedostatočnosti. Lieči a zmierňuje príznaky žilových ochorení.

Detailné informácie

Podrobný popis

VEINOPLUS® V.I. je zdravotný elektro-stimulačný prístroj na prevenciu a liečbu rôznych foriem žilovej nedostatočnosti. Lieči a zmierňuje príznaky žilovej nedostatočnosti ako sú ťažké, bolestivé a opuchnuté nohy, bolesť žíl počas tehotenstva, opuchy dolných končatín, nočné kŕče syndróm nekľudných nôh, post-trombotický syndróm, či vredy predkolenia.

Pozrite si video: 
video video_x264.mp4

Presvedčte sa o blahodarných účinkoch elektrostimulácie. VEINOPLUS® je inovatívnou a praktickou pomôckou v liečbe a prevencii žilových ochorení.
Investujte do svojho zdravia a stavte na správny produkt. Stále viac lekárov a pacientov siaha po jedinečnej technológii VEINOPLUS® V.I., ktorú integrujú do stratégie boja proti žilovému ochoreniu. Technológia VEINOPLUS® V.I. má klinicky preukázanú účinnosť na rôznych úrovniach závažnosti žilového ochorenia a umožňuje účinnú prevenciu a liečbu symptómov, od pocitu „ťažkých nôh“ až po najzávažnejšie štádiá chronickej žilovej nedostatočnosti.
VEINOPLUS® V.I. bol vyvinutý Dr. Jozefom Cywinskim, svetovým odborníkom v oblasti elektrostimulácie.
 
Ako VEINOPLUS® V.I. funguje:
elektricky stimuluje lýtkové svaly ku kontrakcii. Tieto kontrakcie spôsobujú kompresiu hlbokých aj povrchových žíl, lymfatických ciev, čo obnovuje žilové a lymfatické toky v nohách. Hemodynamický efekt kontrakcií je porovnateľný s fyzickou aktivitou.
Vysiela elektrostimulačný signál prostredníctvom dvoch elektród umiestnených na lýtkach. Výsledkom sú kontrakcie hlbokých svalov lýtka a stimulácia “lýtkovej pumpy“, ktorá zabezpečuje najväčšiu časť fyziologického žilového návratu.
Pravidelné používanie prístroja výrazne zlepšuje žilový prietok v dolnej končatine, má okamžitý efekt pumpovania žilovej krvi, inhibuje reflux v povrchových a hlbokých žilách, poskytuje rýchlu úľavu od bolesti, zmierňuje opuch dolných končatín u pacientov so žilovou nedostatočnosťou čím podstatne zlepšuje kvalitu života pacienta.

Prístroj VEINOPLUS® V.I. má okrem fantastických účinkov aj ďalšie výhody. Obľúbeným sa stal aj vďaka svojej jednoduchosti a praktickosti. Pacientov iste poteší nekomplikované požívanie. Ako teda na to? Umiestnite jednu elektródu na každé lýtko, alebo v prípade jednostranného problému umiestnite obe elektródy na to isté lýtko. Nastavte intenzitu stimulácie na najvyššiu znesiteľnú úroveň. Prístroj sa automaticky vypne po 20-tich minútach. Kúru opakujte podľa príznakov, najmenej raz denne na začiatku liečby. Neskôr viackrát denne, podľa potreby. Čím častejšie budeteVEINOPLUS® V.I. používať, tým intenzívnejšie budete pociťovať jeho blahodarné účinky.
 
Komu je VEINOPLUS® V.I. určený a kedy ho používať:
pacientom s bolestivými a opuchnutými nohami z dlhodobého sedenia alebo státia
tehotným ženám s príznakmi žilovej nedostatočnosti (klinické štúdie dokázali, že VEINOPLUS® V.I. je neškodný pre matku aj plod)
personálu rizikových profesií (lietajúci personál, čašník, chirurg…)
pacientom s kŕčovými žilami
vrcholovým aj príležitostných športovcom. Počas tréningu pomáha lepšie zvládnuť tréningové hodiny, optimalizuje schopnosť kontrakcie svalov, zvyšuje výkon a znižuje riziko zranenia, odstraňuje nahromadené toxíny (voľné radikály, kyselina mliečna, CO2…) a výrazne znižuje čas na zotavenie
prístroj nesmú používať ľudia s kardiostimulátorom
používa sa po skleroterapii a operácii veľkých žíl, pri značnom žilovom opuchu, pri post-trombotickom syndróme s rizikom trombózy hlbokých žíl (zdĺhavé sedenie v aute, vo vlaku, lietadle…) a pri nezacelenom vrede predkolenia
používa sa ako prevencia proti nočným kŕčom, počas cesty lietadlom pri diaľkových letoch, pri zníženej pohyblivosti alebo dlhšom pripútaní na lôžku
 
Použitie technológie VEINOPLUS® V.I. v kombinácii so zdravotnými pančuchami predstavuje účinnú prevenciu a liečbu žilových ochorení.

VEINOPLUS® V.I. zodpovedá najprísnejším bezpečnostným štandardom zavedeným v USA (norma AAMI/ANSI NS41986/2002) a jeho účinky boli preukázané a doložené vo viacerých klinických štúdiách uskutočnených od r. 2004 vo Francúzsku, Veľkej Británii, USA a Rusku.

Používanie elektrostimulačného prístroja VEINOPLUS® V.I. konzultujte so svojim ošetrujúcim lekárom! 

Kontraindikácie: implantovaný kardiostimulátor alebo defibrilátor, kov,

Elektro-stimulátor VEINOPLUS® V.I. na liečbu príznakov ťažkých nôh a žilovej nedostatočnosti:
Zdravotná certifikovaná pomôcka CE: CE 0535.
 

Obsah balenia: 1x Veinoplus,1x pár elektród Veinoplus, 1x batéria 9V, návod na použitie.

Napájanie prístroja VEINOPLUS® V.I. : 1 ks 9V batéria


Technický popis

VEINOPLUS® V.I. je elektrostimulačný prístroj napájaný 9 V batériou, ktorá dodáva impulzy nízkej frekvencie a nízkeho napätia. Vstupný prúd VEINOPLUS® V.I.  je nižší ako 0,3 W a výstupný prúd je pod 0,05 W. Rytmus pulzácie stimulovaného svalu je od 60 do 105 sťahov za minútu a je ekvivalentný prirodzenému srdcovému rytmu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: ELEKTRO-STIMULAČNÉ PRÍSTROJE
Záruka: 2 roky

Ako používať prístroj VEINOPLUS V.I.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie