Doprava a platba

DRUHY DOPRAVY

Osobný odber na prevádzke

Objednávku je možné vyzdvihnúť v ten istý deň, za predpokladu, že objednaný tovar je na sklade. V ostatných prípadoch vás budeme informovať. Objednávky je možné vyzdvihovať po telefonickom dohovore  (+421 949 332746) na adrese -  Zagara s.r.o., Račianska 66, 5.posch./511 83102 Bratislava.

 

Packeta - výdajné miesta

Prepravná spoločnosť Packeta je balíkový prepravca a sieť výdajných miest s termínom dodania obvykle do druhého dňa od odovzdania zásielky do prepravy na Vami zvolené výdajné miesto. Nižšie nájdete podrobnejšie informácie týkajúce sa tejto možnosti doručenia Vášho tovaru.

Doba doručenia: zvyčajne 1-2 pracovné dni (po potvrdení o odoslaní Vašej objednávky) Platí v prípade objednania do 11:00 predchádzajúceho dňa * a ak sú všetky položky z Vašej objednávky skladom.

Kontrola mojej objednávky:  pomocou trasovacieho čísla, ktoré obdržíte na e-mail, môžete sledovať vašu zásielku TU.

Rozmedzie vyzdvihnutia: podľa zvoleného výdajného miesta 

Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto, Vám bude od Packety poslaná SMS a e-mail s heslom, pomocou ktorého si ju vyzdvihnete. Od tejto chvíle si zásielku môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Ak nemáte v týždni práve čas, je možné odbernú lehotu zadarmo predĺžiť až na 21 dní. Pred prevzatím tovaru prosím skontrolujte, či je obal zásielky neporušený, v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar nepreberajte. Doručený tovar si môžete priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť, ak sa Vám z nejakého dôvodu nebude pozdávať.


* Objednávky prijaté cez víkend a sviatky sú odovzdané do prepravy najbližší pracovný deň a doručované nasledujúci pracovný deň.

CENNÍK

Typ  Cena
platba vopred (bankový prevod, karta) 3€
platba na dobierku 3,50€

 

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 100€.

 

Slovenská pošta 

Slovenska-pošta-logo

Doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty - doporučená zásielka. Pokiaľ nebude objednávajúci zastihnutý, dostane do schránky oznámenie o doručení zásielky. Zásielku si môže vyzdvihnúť na uvedenej pošte alebo požiadať o opätovné doručenie. U týchto zásielok nie je možná akákoľvek komunikácia s dopravcom a nemáme žiadnu možnosť zásielku ovplyvňovať či podrobne sledovať.

UPOZORNENIE

Pri doručovaní zásielky si dobre skontrolujte, či nie je obal porušený alebo poškodený. Pokiaľ zistíte porušenie, zásielku nepreberajte, prípadne zapíšte druh poškodenia do prepravného listu. Ak ste poškodenie zistili už pri prevzatej zásielke, obratom kontaktuje doručiteľa.
 

CENNÍK

Typ  Cena
Slovenska-pošta-logo platba vopred (bankový prevod, karta) 3€
Slovenska-pošta-logo platba na dobierku 3,50€


DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 100€.

 

DPD

dpd logo

Spoločnosť DPD vám doručí tovar rýchlo a spoľahlivo kamkoľvek na Slovensku či v Čechách – domov aj do zamestnania. Balík vám bude dodaný nasledujúci deň potom, ako ho expedujeme zo skladu. Doručenie prebieha v pracovných dňoch medzi 8.00 - 17.00. O doručení zásielky budete informovaný vopred prostredníctvom SMS správy alebo e-mailu.

V deň doručenia dostanete SMS alebo email so upresnením času dodania a 4 miestnym identifikačným kódom, ktorý je potrebné si uchovať a následne pri preberaní balíka nahlásiť kuriérovi. Pokiaľ vám termín doručenia nebude vyhovovať, môžete ho zmeniť alebo balík presmerovať do najbližšieho Pickup miesta.

UPOZORNENIE

Pri doručovaní zásielky si dobre skontrolujte, či nie je obal porušený alebo poškodený. Pokiaľ zistíte porušenie, zásielku nepreberajte, prípadne zapíšte druh poškodenia do prepravného listu. Ak ste poškodenie zistili už pri prevzatej zásielke, obratom kontaktuje doručiteľa.
 

CENNÍK

Typ  Cena
dpd logo platba vopred (bankový prevod, karta) 4€
dpd logo platba na dobierku 4,50€

 

DOPRAVA ZADARMO PRI NÁKUPE NAD 100€.

 

PLATBA ZA OBJEDNANÝ TOVAR


⇒ Prevodom na účet

Tovar uhradíte vopred bezhotovostným platobným stykom na náš bankový účet. Objednávku začíname vybavovať po pripísaní platby na náš účet. Neuhradené objednávky do 7 dní sú automaticky stornované.

Platobné údaje: 

IBAN: SK76 0900 0000 0006 3267 1726

BIC - SWIFT: GIBASKBX

Variabilný symbol: Číslo objednávky

 

⇒ Platba na dobierku

Za objednaný tovar zaplatíte pre jeho prevzatí na zvolenom výdajnom mieste Packety alebo doručovateľovi SP/ na pobočke SP, alebo kuriérovi DPD. Cena služby - 0,50€