O nás

PROFIL FIRMY ZAGARA

Spoločnosť ZAGARA s.r.o. vznikla v roku 2008 so zameraním na dovoz výrobkov na prevenciu a liečbu rôznych foriem cievnych ochorení ako aj lekárskych prístrojov na zobrazovanie povrchového žilového systému.

V súčasnosti je spoločnosť ZAGARA výhradným dovozcom kompresívnych výrobkov švajčiarskej firmy SIGVARIS AG pre Slovensko a Českú republiku.      Hlavnou činnosťou je ditribúcia podporných a zdravotných kompresívnych výrobkov do lekární, výdajní zdravotníckych pomôcok, do štátnych a súkromných zdravotníckych zariadení. Kompresívne výrobky SIGVARIS majú dokázaný preventívny a liečebný zdravotný účinok na žilové ochorenia v rôznom stupni ich závažnosti a zlepšujú kvalitu života na celom svete. Spoločnosť SIGVARIS vďaka vysokej kvalite výrobkov garantuje ich konštantnú deklarovanú kompresiu po dobu 6 mesiacov pri ich každodenom nosení.

Pre lekárov sú určené lekárske prístroje značky Veinlite americkej spoločnosti TransLite LCC, ktoré využívajú jedinečnú patentovanú presvecovaciu technológiu na zobrazovanie povrchového žilového systému. Rada klinických a vreckových prístrojov značky Veinlite dnes patrí k štandardnému vybaveniu lekárov - špecialistov na žilové a cievne ochorenia ako aj pracovníkov rýchlej záchrannej služby.

V snahe o rozšírenie možností liečby cievnych ochorení, prinášame na slovenský trh elektrostimulátor VEINOPLUS® vyrábaný spoločnosťou Ad Rem Technology, ktorý predstavuje nový spôsob liečby žilovej nedostatočnosti.
Ad Rem Technology je francúzska spoločnosť zdravotníckej techniky špecializujúca sa na vývoj inovatívnych zdravotníckych pomôcok. Jej technológia je založená na princípe elektrostimulácie využívanej na prevenciu a liečbu cievnych chorôb. Cieľom spoločnosti je zabezpečiť nové účinné možnosti liečby ako pre pacientov, tak aj zdravotných pracovníkov. Ďalšími, úspešne predávanými elektrostimulačnými prístrojmi sú modely Veinoplus Back  na liečbu bolestí chrbta a Veinoplus Sport určený pre športovcov na rýchlu aktívnu celotelovú regeneráciu pasívnou formou a na regeneráciu jednotlivých svalových partií.

Podrobnejšie informácie o spoločnosti Ad Rem Technology nájdete na www.adremtechnology.fr