O nás

PROFIL FIRMY ZAGARA

Spoločnosť ZAGARA s.r.o. vznikla v roku 2008 so zameraním na dovoz výrobkov na prevenciu a liečbu rôznych foriem cievnych ochorení ako aj lekárskych prístrojov na zobrazovanie povrchového žilového systému.

V súčasnosti je spoločnosť ZAGARA výhradným dovozcom antiembolických, podporných a kompresívnych pančúch a ramenných návlekov švajčiarskej firmy SIGVARIS AG pre Slovensko.
Dováža a distribuje lekárske prístroje značky Veinlite americkej spoločnosti TransLite LCC, ktoré využívajú jedinečnú patentovanú presvecovaciu technológiu na zobrazovanie povrchového žilového systému.
Rada klinických a vreckových prístrojov značky Veinlite dnes patrí k štandardnému vybaveniu lekárov - špecialistov na žilové a cievne ochorenia.

V snahe o rozšírenie možností liečby cievnych ochorení, prinášame na slovenský trh elektrostimulátor VEINOPLUS® vyrábaný spoločnosťou Ad Rem Technology, ktorý predstavuje nový spôsob liečby žilovej nedostatočnosti.
Ad Rem Technology je francúzska spoločnosť zdravotníckej techniky špecializujúca sa na vývoj inovatívnych zdravotníckych pomôcok. Jej technológia je založená na princípe elektrostimulácie využívanej na prevenciu a liečbu cievnych chorôb. Cieľom spoločnosti je zabezpečiť nové účinné možnosti liečby ako pre pacientov, tak aj zdravotných pracovníkov.

Podrobnejšie informácie o spoločnosti Ad Rem Technology nájdete na www.adremtechnology.fr